ILIZZION

Ürün Kodu : IZ-004

Multizone paket yay teknolojisi birbirinden bağımsız hareket etme özelliğinden dolayı ortopedik bir yapıya sahiptir. Bu sayede vücudunuzun yatağa ağırlık uyguladığı bölgelerde yaylar ayrı ayrı hareket eder.

Ürün Yorumları
15.000,0
13.500,0
+ KDV
% 10
İndirim
Bu Üründen Kazancınız 1500,00
inTheStock

ILIZZION  YATAK

Multi zone paket yay teknolojisi birbirinden bağımsız hareket etme özelliğinden dolayı ortopedik bir yapıya sahiptir. Bu sayede ağırlık
bölgelerinde ayrı ayrı hareket eder ve eşler arasındaki uyku esnasındaki hareketlerinden ve farklı kilolara sahip olmalarından dolayı oluşabilecek rahatsızlıkları minimum seviyede tutmaya yardımcı olur.

Özel olarak yumuşaklık dereceleri artırılmış yüksek yoğunluklu (dansite) sünger katmanı (soft foam pu tech) teknolojisi ile daha fazla konforu artırma amacıyla üretilmiştir ve ortopedik yapıya sahip olan yumuşak pu sünger katmanı uyku konforunuzu artırır.

  • Örme kumaş teknolojisi ile üretilmiş özel yumuşatılmış elyaf ipliklerinden üretilmiş yüksek gramajlı hava transferi yapabilme özelliğine sahip örme kumaş teknolojisi sayesinde terlemeyi minimum seviyede tutmaya yardımcı olur.
  • Örme Kumaş 
  • Paket Yay 


ÜSTÜN KONFOR GARANTİSİ

YASTIK SİHİRBAZI İLE

AYNI GÜN KARGODA

TÜM SİPARİŞLERİNİZ

ÜSTÜN KONFOR GARANTİSİ

32 YILLIK GÜVEN

YERLİ ÜRETİM

İHRACAT DEVİ FİRMA, YERLİ ÜRETİM