Yoga Uyku Blog

Şimdi, yatağınızı yıkayabileceğinizi veya yıkamanız gerektiğini söylemiyoruz (mümkün bile değil). Ancak yatağınızı temiz tutmak her şeyden daha önemlidir, çünkü hayatımızın YARISI kadarını yatakta geçiriyoruz ve - size en iğrenç parçaları ayıracağız - şilteler tüm yatak odanızdaki * en kirli şeylerden biridir. Bu nedenle Yoga Yataklı Şiltemizin Zip-n-Wash kılıf özelliği çok şaşırtıcıdır - bir şilteyi temiz tutmayı imkansız hale getirir. Yatak kılıfınızı üç kolay adımda nasıl temizleyeceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

ADIM 1: YATAKTAN KAPAĞI ÇIKARIN
Yatağınızdaki tüm çarşafları ve yatak örtülerini soyun. Kullanışlı 360 derecelik fermuarı kullanarak Zip-n-Wash kılıfını yataktan çıkarın. Yatağın köşelerini kaldırmaya gerek yok - fermuar, yatağın tüm çevresini sarar. Kılıfın sadece üst kısmı (beyaz kısım) yıkamaya girer.

ADIM 2: ÇAMAŞIR MAKİNESİNİ SOĞUK AYARIDA KOYUN
Çamaşır makinesinde soğuk su ayarında çamaşır deterjanı ile yıkayınız. Kumaş lifleri üzerinde çok sert olduğu için ağartıcı kullanılmasını önermiyoruz. Zip-n-Wash kılıfı çarşaflarınız ve yastık kılıflarınızla birlikte yıkanabilir - ayrı tutmanıza gerek yok.

ADIM 3: KURUTMAK İÇİN ASLA
En iyi sonuçları elde etmek için Zip-N-Wash Cover'ınızı kuruması için asın veya düz bir şekilde yatırın. Zamanında sıkıldıysanız, örtünüzü en düşük ısı ayarında kurutma makinesinde kurutma makinesine koyabilirsiniz. (Yüksek ısı potansiyel olarak kapağı küçültebilir.)